Prekių užsakymas, pristatymas ir apmokėjimas

1. Prekių užsakymas

Internetinėje "Bobos daržo" krautuvėje "prekių lentyna stovi" kairėje. Prekės tvarkingai išdėliotos į smulkesnius stalčiukus, tam, kad būtų lengva rasti tai, ko Pirkėjas ieško. Prekes galima pamatyti, apie jas šį bei tą sužinoti, ir net atrodo, užuosti...:) Visas norimas ir labai reikalingas prekes Pirkėjas kraunasi į prekių krepšelį ir vežasi prie kasos...

!!! Svarbu!!!

Pirkėjas privalo tiksliai nurodyti:

  • adresą, kuriuo pristatyti užsakytas prekes,
  • elektroninio pašto adresą, kuriuo gali būti siunčiama informacija, susijusi su Pirkėjo užsakymu,
  • kontaktinis telefono numeris (geriau mobilus, kad būtų galima siųsti SMS žinutes).

2. Užsakymo pateikimas

Prieš patvirtindamas užsakymą, Pirkėjas turi pasirinkti mokėjimo būdą. Kadangi sąskaita nėra tiksli, Pirkėjas negali jos apmokėti, kol ji nėra pakoreguota. Todėl, norėdamas pateikti užsakymą, Pirkėjas turi pasirinkti MOKĖJIMĄ GRYNAIS PRIIMANT PREKES. Tokiu būdu užsakymas bus suformuotas ir Krautuvininkė galės jį vykdyti.

3. Koreguojama sąskaita ir apmokėjimas

Gavusi Pirkėjo užsakymą, krautuvininkė parinks, kiek galima arčiau, Pirkėjo pageidaujamo svorio, pakuotę arba, kuo tiksliau pasvers prekės kiekį. Kainą sąskaitoje Krautuvininkė koreguos, kai pasvers prekę ir tiksliai paskaičiuos jos kainą. Pirkėjas gaus koreguotą sąskaitą ir galės apmokėti grynais ar banko kortele prekių pristymo metu.

4. Prekių pristatymas ir apmokėjimas

Prekės pristatomos Vilniuje ir administracinėse miesto ribose.

Prekes užsisakyti Pirkėjas gali bet kuriuo jam patogiu metu. Prekės pristatomos dvi dienas per savaitę: IV ir V nuo 14 val. iki 19 val.

Prekių užsakymas: Prekių pristatymas:
III iki 19 val. IV nuo 14 val. iki 19 val.
IV iki 19 val. V nuo 14 val. iki 19 val.

Pristatymas NEMOKAMAS, perkantiems už 35 eurus ir daugiau. Kitu atveju pristatymas Vilniuje ir jo administracinėse ribose kainuoja 3 eurus.