Sveiki, aš esu krautuvės šeimininkė:)

 Kaip ir dauguma moterų, esu mama, žmona, draugė, namų šeimininkė, ir dar dešimtyje vaidmenų, kuriuos tenka atlikti kasdienybėje. Šiuo metu gyvename kaime, auginam šį bei tą savo darže, o derliumi mielai pasidaliname su draugais. O, kad pamatytumėte, kiek džiaugsmo suteikia abiems pusėms tokios dalybos.

Prieš atsikraustant į sodybą kaime (Trakų raj.), pačiai tekdavo pilnais krepšiais lakstyti po turgelius, mažas krautuvėles rankiojantis kokybišką maistą. Pavargau ir pagalvojau, kad ne aš viena tokia esu Vilniuje, kuri savo šeimai ieško geriausių maisto produktų. Taip gimė mintyse, o netrukus ir tikrovėje - KASDIENINIO gero maisto krautuvė „Bobos daržas“, kurioje visos gėrybės po vienu stogu. Pradžioje labai nedrąsi ir kukli, šiandien tvirta, miesto žmonių lūkesčius pilnai tenkinanti, krautuvė.

Čia pirkėjas randa visko, ko reikia pilnaverčiam šeimos stalui, o svarbiausia – ATSAKOMYBĘ ir SĄŽININGUMĄ. Nesu verslininkė iš prigimties, tam man likimas atsiuntė puikių bendrakeleivių, bet turiu ryškų savo asmeninį kredo – NUOŠIRDUMĄ, ATSAKOMYBĘ IR IŠMANYMĄ. Išmanymą apie duonos raugą, apie pieno skonį, apie daržovių auginimą ir dar begalę dalykų, kuo įsitikintumėte pirkdami pas mus.

Aiškinamės VISKĄ, nuo IKI. Norime viską suprasti ir žinoti apie tuos produktus, kuriais prekiaujame. Siekiame atsakyti į bet kokį Jūsų klausimą, ir tikime tuo, ką darome. Ir neveltui. Mūsų nuoširdų betarpišką bendravimą, norą padėti esate įvertinę su kaupu. „Bobos daržas“ yra gerai žinoma, mylima ir unikali gero maisto krautuvė Vilniaus mieste. O dabar ir – INTERNETE!

SVEIKI ATVYKĘ

VAIDA