Sveriamos prekės užsakymo procedūra

1. Pirkėjas pasirenka norimą prekės svorį bei kiekį

Kai kurios prekės, pavyzdžiui, žuvis, šviežia mėsa ir kai kurios kitos prekės į Bobos daržo krautuvę atkeliauja jau supakuotos į dailes gamintojų pakuotes. Jų svoriai būna skirtingi. Todėl prie visų sveriamų prekių yra nurodyta kilogramo kaina ir galimi svorio pasirinkimo variantai. Pirkėjas pasirenka pageidajamą svorį, o jei pasirodo maža, gali pasirinkti net kelis vienetus. Taip Pirkėjo sąskaitoje atsispindi preliminari kaina. 

2. Mokėjimo būdo pasirinkimas

Kadangi sąskaita nėra tiksli, Pirkėjas negali jos apmokėti, kol ji nėra pakoreguota. Todėl, norėdamas pateikti užsakymą, Pirkėjas turi pasirinkti

!!! MOKĖJIMĄ GRYNAIS PRIIMANT PREKES!!!

Tokiu būdu užsakymas bus suformuotas ir krautuvininkė galės jį vykdyti.

3. Koreguojama sąskaita ir apmokėjimas

Gavusi Pirkėjo užsakymą, krautuvininkė parinks kiek galima arčiau Pirkėjo pageidaujamo svorio pakuotę arba kuo tiksliau pasvers vietoje sveriamos prekės kiekį. Kainą sąskaitoje Krautuvininkė pakoreguos, kai pasvers prekę ir tiksliai paskaičiuos jos kainą. Pirkėjas gaus pakoreguotą sąskaitą ir galės apmokėti grynais ar banko kortele prekių pristymo metu.

4. Prekės pristatomos Vilniuje ir administracinėse miesto ribose.

Prekes užsisakyti Pirkėjas gali bet kuriuo jam patogiu metu. Prekės pristatomos tris dienas per savaitę: III, IV ir V nuo 13 val. iki 19 val.

Prekių užsakymas: Prekių pristatymas:
V, VI, VII, I, II iki 20 val. III nuo 13 val. iki 19 val.
III iki 20 val. IV nuo 13 val. iki 19 val.
IV iki 20 val. V nuo 13 val. iki 19 val.

Pristatymas NEMOKAMAS, perkantiems už 35 eurus ir daugiau. Kitu atveju pristatymas Vilniuje ir jo administracinėse ribose kainuoja 4 eurus.

Verta kooperuotis su kaimynais ir kolegomis! Pristatymas nieko NEKAINUOJA, vežant kelis užsakymus, kurių bendra vertė višija 35 eurus, tuo pačiu adresu.